Фото повинні продавати!

Якісні, професійні предметні фото з максимально скурпульозною обробкою, тільки ефективна та приваблива інфографіка з інформацією яка дійсно стимулюватиме покупців, реалістичні 3D моделі зможуть вразити. Врахування багатьох деталей, та більш скурпульозна робота на всіх етапах,
забезпечить  очікуваний рівень обороту як результат.

НАПРЯМКИ РОБОТИ

Що ми можемо зробити для Вас

СТУДІЙНІ ФОТО

Професійні фото Вашого продукту з правильним освітленням на білому фоні в студії та якісна обробка з дотриманням вимог Amazon.

ФОТО НА ЛОКАЦІЇ

Фото в середовищі застосування продукту, це вулиця, ліс, пляж, також інтерєр кухні, вітальні, робоче місце, таке як салон краси, офіс та ін.

ФОТО З МОДЕЛЯМИ

Робота з будь-якими моделями (різного віку, статі та комплекції) які користуються продуктом, чи позують біля нього, в студії та на локації.

3D МОДЕЛЮВАННЯ

Створення 3D моделей Вашого продукту у великому розмірі та з високим рівнем деталізації, та якісні рендери в будь-яких ракурсах.

ІНФОГРАФІКА

Розробка дизайну інфографіки до всіх фото (крім main photo) та накладення 3D моделі або сфотографованого продукту на стокові фото.

КОМПЛЕКСНІ ПОСЛУГИ

Фото в студії та інфографіка до них або на локації з моделями + інфографіка чи 3D модель з накаладенням на стокові фото та інфографіка.

Як ми робимо фото для Amazon

ЗАЯВКА ТА ПРОПОЗИЦІЯ

Ви телефонуєте нам або пишете в форму для звязку чи на електронну пошту інформацію про проект (обсяг робіт та терміни) ми надаємо Вам пропозицію з термінами виконання та точною вартістю проекту з правками

ОТРИМАННЯ ТА ВИКОНАННЯ РОБІТ

Ми узгоджеємо ТЗ та Ви надаєте нам особисто або відправляєте продукт для фотосесії або створення 3D моделі. Отримавши його, ми починаємо роботу, узгоджуючи результати з Вами

ПРАВКИ ТА ЗДАЧА ПРОЕКТУ

Закінчивши роботу, ми відправляємо Вам на погодження готові фото, вносимо правки якщо такі будуть, та в результаті надаємо Вам зображення з інфографікою, фото та вихідні файли, Ви оплачуєте та ми повертаємо Вам надані зразки.

Останні проекти

Фото для Амазон від Kavinsky art company: там, де знають як правильно

Вкладення в якісні фото для амазон це безпрограшний варіант, адже вони в будь-якому випадку повертатися з прибутком для вас. Якщо ми говоримо про сучасну ефективну фотографію для амазн, то вона цілком побудована на синергії рішень та інструментів. Фото для Amazon від Kavinsky art company це успішне поєднання у своїй діяльності мистецтва та аналітики; дизайну, фотографії та 3D моделювання. Ми створюємо ефективну візуалізацію, яка є не просто гарною, а дійно працює для залучення клієнтів на Амазон і це не може не забезпечувати результат.

Одна з кращих фотостудій у Львові: усі докази перед вами

У рекламному бізнесі немає жодної компанії, яка у своєму позиціонуванні не використовувала би цю цифру. Але коли ми називаємо себе № 1, то не позиціонуємо себе як беззаперечних лідерів ринку. Краща реклама, як і дизайн, повинні бути непомітними. Навіть якщо ми й беззаперечні лідери ринку — нам більше подобається коли це визнають клієнти, а не наші маркетологи. До того ж — про нашу перевагу говорять факти, не яскраві лозунги.

  1. Єдине рекламне агентство у Львові та Україні, яке надає повний спектр дизайнерських і рекламних послуг. Коли ми говоримо про повний спектр, то маємо на увазі просування бізнесу як із допомогою онлайн-інструментів, так і засобів офлайн-реклами.
  2. Наше рекламне агентство на час ведення вашого проекту забезпечує вас фотографом, дизайнером, маркетологом та проект-менеджером. Вам навіть не потрібно слідкувати за сроками та витребовувати проміжні результати діяльності — управління проектною командою буде здійснювати одна людина, яка і є відповідальною за кінцевий результат. Знаєте ви ще когось, окрім рекламного агентства Kavinsky art company, хто пропонує такі умови співпраці?
  3. Проводимо аудити бізнесу та його конкурентів як в онлайн, так і офлайнсередовищі. За кордоном подібні речі можуть собі дозволити бренди, які виділяють серйозний бюджет на власну рекламу. Ми зробили повномірні маркетингові дослідження доступними та максимально дієвими. Ви зможете не лише використовувати кращі дизайнерські та маркетингові «фішки» конкурентів, але і зможете найти власний, оптимальний шлях для просування свого бізнесу.
  4. Створюємо концепції просування брендів в офлайн та онлайн-середовищі. На базі аудитів та аналізів конкурентів, існуючих інструментів просування, ми випускаємо рекламну та брендингову стратегію для бізнесу, що направлена на здобуття клієнтів, замовлень та підвищення кількості повторних продажів.
  5. Формуємо портрет цільової аудиторії та список інструментів, використання яких забезпечить вас і ваш бізнес якісними лідами. Наприклад, у ніші продажу компьютерної техніки канал контекстної реклами перевантажений. Ви можете платити великі суми, щоб отримати одного клієнта, та створена реклама в цілому не буде успішною. Чи є в цьому помилка маркетолога чи в наявності сучасна неефективність контексту, як маркетингового інструмента? Помилка в маркетолога в цьому випадку буде тоді, якщо він запропонує для просування бізнесу, що спеціалізується на продажі оргтехніки, контекстну рекламу як один з основних інструментів просування. Саме тому ми підбираємо найбільш дієві інструменти для власників бізнесу в індивідуальному порядку. Шаблонний підхід не використовується.
  6. Створюємо та втілюємо план маркетингового просування в життя. Ми не просто створюємо стратегії — ми відповідальні за кінцевий результат і готові забезпечити власників бізнесу конкретними цифровими орієнтирами (кількістю отриманих у ході компаній клієнтів, конверсії в замовлення, конверсії повторних продаж.
  7. Поєднуємо аналітичні дані та мистецтво. У сучасному маркетингу немає дрібниць. Важлива не лише якість реклами та відповідність використаних інструментів, але й «обгортка» бізнесу. Цільова аудиторія не повинна боятись асоціювати вас із собою. Це дасть змогу не лише збільшити число клієнтів; ви зможете перетворити їх у фанатів своїх послуг/продукції. Саме з цією метою — зробити з вас бренд — працюють наші дизайнери та фотографи, і коли вони поєднують свої зусилля з працями маркетологів, ви отримуєте максимальний результат.

Наше рекламне агентство - перше на ринку тому, що унікальне. Пропонуємо оригінальний та неповторний комплекс, не використовуємо шаблонний підхід, за бізнес кожного свого клієнта — боремося наче за свій власний. Рекламне агентство Kavinsky art company номер один тому, що про нього говорять задоволені клієнти та їхні досягення. Ви можете стати одним із них.

Що ви отримаєте від створення реклами з нами?

Кращими в справі та унікальними в її реалізації нас роблять багато речей. Але є список того, на що може розраховувати кожен наш клієнт, незалежно від його рекламного бюджету та корпоративного престижу.

  1. Більше клієнтів, замовлень, повторних продажів. Стильний дизайн, «смачні» фото, правильно проведена рекламна кампанія — усе це робиться з однією метою, задля здобуття більшої кількості прихильників сервісу, послуги чи продукту. Результат у цьому розумінні гарантовано, адже наші спеціалісти не один рік вивчають потреби, звички та особливості поведінки представників ЦА в онлайні та офлайні. Маємо лише одну настанову — оцініть наші кейси.
  2. Айдентика, що формує правильний настрій та асоціації в представників цільової аудиторії. Коректний у всіх відношеннях фірмовий стиль гарантує вам зниження вартості отримання клієнта в майбутньому. Усім потрібно на старті попрацювати над враженням, що ви, як компанія, створюєте.
  3. Високий сервіс. Професійні послуги потрібно вміти не лише отримувати, але й надавати. Ми вирішуємо завдання в строк, а також завжди радимось зі своїми клієнтами щодо можливих змін, поправок. У нашому розумінні клієнт мало чим відрізняється від представника ЦА, на якого була розрахована виконана робота. Коли клієнт усім задоволений — раді й ми, адже ми розуміємо свою близькість для задоволення клієнтських потреб.

Від співробітництва з рекламним агентством Kavinsky art company ви отримаєте нові знання та яскраві враження. Саме на це розраховані роботи наших дизайнерів, маркетологів і фотографів.

TOP