ПРАВИЛЬНИЙ ДИЗАЙН - НЕПОМІТНИЙ

Ми робимо дизайн який відповідає цілям його створення, не відволікає та не формує хибного враження. Ми знаємо який формат, колір, шрифт та стилістика Вам необхідні та в яких випадках.

ЩО МОЖНА ЗАМОВИТИ У НАС

МИ ДАЄМО БІЛЬШЕ

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ:

Ми гарантуємо якість та дотримання обумовлених термінів виконання роботи. Ваш дизайн не буде вкрадений, перемальований чи зроблений в невідповідному стилі, ми даємо креативні рішення.

КОРПОРАТИВНІ КОЛЬОРИ

Ваш новий банер чи білборд буде відповідати брендовим кольорам, та збереже стилістику компанії

УНІКАЛЬНІСТЬ

Ми не скачуємо, не перемальовуємо, не крадемо, Ви отримаєте унікальне рішення

МАКЕТ В РІЗНИХ РОЗМІРАХ ТА ФОРМАТАХ

Ми надамо макет у великому розмірі, для друку, для публікації в мережі та ін.

ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

Ваш дизайн буде готовий в обумовлений термін або швидше, ми гарантуємо

ДООПРАЦЮВАННЯ

Ви зможете внести правки, які ми врахуємо та виконаємо, але не більше 3 разів

ВСЕ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ

Ви можете попросити макет в іншому форматі чи переробити його для інших цілей протягом 6 місяців

ОСТАННІ ПРОЕКТИ

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

ЗАПОВНЕННЯ БРИФУ

Ви подаєте заявку на сайті, та заповнюєте бриф. Далі ми його обговорюємо, уточнюємо ще деякі моменти повязані з концепцією, та плануємо роботу

РОБОТА ДИЗАЙНЕРІВ

Ми розробляємо для Вас кілька макетів дизайну (або погоджуємо один варіант, якщо це брошура), та відправляємо Вам на погодження

ГОТОВЕ ЗАМВОЕЛННЯ

Ви отримуєте замовлення та за необхідності вносите правки які ми виконуємо, після чого передаємо Вам макети, та отримуємо оплату

Дизайнер, фотограф, маркетолог та проект-менеджер у Львові: комплексні рішення від професіоналів

У Львові чи іншому місті України знайти дизайнера сьогодні можна без проблем. Та чи зможе один спеціаліст замінити штат професіоналів і вдовольнити потреби вашого бізнесу? Замінити, звісно, зможе, а от здовольнити потреби справи життя — ніколи. Ми пропонуємо своїм клієнтам альтернативу: комплексні рішення для бізнесу зі штатом професіоналів для їхньої реалізації. Взаємодіючи з нами, ви зможете бути впевнені в результаті: за вигідну плату наші клієнти отримують стратегію для просування бізнесу в офлайні, стильну, якісну й дієву поліграфію та можуть перетворити власний товар/послугу в те, що у всьому світі іменується брендом.

Послуги дизайнера: чи можна обійтись без них?

Дизайн є частиною реклами. Ваш бізнес ще не вийшов на рівень таких брендів, як Apple, Google, Versace, Armani, Mercedes? Тоді ви не можете обійтись без реклами. Вам просто необхідні наступні матеріали, які без участі дизайнера не створюються:

 1. Поліграфія у фірмовому стилі. Вона була й буде надзвичайно ефективним маркетинговим інструментом. Питання лише в тому, як її зробити примітною і як розповсюджувати. Від обраних зображень, графіки, шрифтів та розміщення елементів композиції залежить те, наскільки вдалою та прибутковою буде маркетингова компанія в офлайні. Кому, як не дизайнеру зі Львова, міста, де рекламу важно перетворити в шоу, відомі всі ці тонкощі?
 2. Макети банерів, цільових сторінок та інших інструментів мережевої реклами. Офлайн-реклама буде більш рентабельною для бізнесу, якщо ви потурбуєтесь про репутацію свого бренду в Інтернеті.Саме тому вам необхіден сайт, оформлений у фірмовому стилі, та привабливі рекламні матеріали, які можна використовувати для розповсюдження в мережі (веб-баннери різних розмірів, маркетинг-кити, комерційні пропозиції тощо).
 3. Зовнішня реклама. Білборди, сітілайти, постери — елементи зовнішньої реклами. Від правильності їхнього розміщення та оформлення залежить позиціонування бренду. Цей вид офлайн-реклами не є доступним. Саме тому під час її розробки не обійтись без послуг професійного дизайнера зі Львова чи іншого міста. Він знає як за допомогою правильно підібраного тексту, кольорів, композиційних елементів та місця розміщення створити правильне враження в конкретному місці перед потенційними клієнтами.

Ціни на послуги дизайнера в нашій компанії дозволяють кожному бізнесу рекламуватися дієво сьогодні та створювати підгрунтя своєї популярності завтра. Саме коли ви здобудете брендову популярність, вам не потрібно буде шукати клієнтів самостійно. Вони самі будуть шукати шляхи співпраці з вами. Поліграфія, зовнішні та мережеві дизайнерські рішення в цьому випадку будуть приносити вам прибуток у неодноразовому порядку.

Дизайнер і 3 мушкетера у Львові: навіщо вам команда та чим особлива наша?

Дизайн може примусити будь-кого сказати в адресу вашої компанії «так» чи «ні». Ми спрямовуємо всі свої зусилля для того, щоби ваші потенційні клієнти при замовленні послуги/товару говорили «нічого собі!». Щоби результат був «ого-го», а не викликав більше питань, ніж відповідей, вам потрібен професійний дизайнер. Він — експерт із питань створення позитивного іміджу, який знається на наступних речах:

 1. Правильний підбір шрифтових пар, інфографіки, векторних зображень та інших композиційних елементів.
 2. Створення дизайн-макетів та прототипів веб-сайтів, баннерів, брошур та іншої поліграфії.
 3. «Малювання» адаптивів, що можуть використовуватись як під час створення мобільних версій, так і під час друкування поліграфії.
 4. Створення фірмового стилю — це в тому випадку, якщо у власника бізнесу його немає, або коли останній ще не сфомував позитивную репутацію бренду та потребує змін. Якщо логотип, фірмові кольори та інші атрибути бренду «працюють» на прибуток компанії — змінювати корпоративний стиль не варто, необхідно просто використовувати його при створенні офлайн та онлайн-реклами.
 5. Створення концепцій сторітеллінгу та їхнє втілення в корпоративних відео та анімаційних матеріалах.
 6. Створення концепцій неймінгу для вибору/зміни найменування бренду. Як човен назвеш, так він і попливе — приказка, яка може вважатися найкращим описом неймінгу в цілому. Популярність бренду не в останню чергу залежить від назви компанії. Її підбір — ціле мистецтво.

Перерахувати всі компетенції дизайнера важко. У нашому випадку — без необхідності. Ми пропонуємо комплекс дизайнерських та рекламних послуг, який включає роботу дизайнера, фотографа, маркетолога та проект-менеджера. Переваги співпраці з нами — нище як на долоні:

 1. Команда професіоналів за ціною одного багатопрофільного фрілансера.
 2. Максимальна якість виконаної работи завдяки розмежуванню повноважень між різними спеціалістами.
 3. Оплата при отриманні замовлених матеріалів — ніякої погодинної оплати. Ви отримуєте на руки готові макети, оцінюєте, вносите корективи та оплачуєте готовий результат.
 4. Дотримання строків створення дизайнерських та рекламних матеріалів — 10 днів і без затримок.
 5. Відсутність необхідності в контролі різних спеціалистів персонально — у нас для цього є проект-менеджер.
 6. Можливість отримання якісних аутентичних фотографій, відео та анімацій, які будуть відображати суть вашого бренду в найкращому світлі.

Звісно, що бізнесу гарні картинки чи «смачні» фотографій - це ще не повноцінний рецепт успіху… Знаючи це, ми робимо ставку не лише на якісну візуалізацію; наша мета — створити ефективний фірмовий стиль чи змінити діючий на більш дієвий. У работі використовуємо все — графічний дизайн, якісні тематичні фотографії, унікальні ілюстрації та іконки, конверсійні кнопки та правильно підібрані найменування, рекламні тексти. Якщо вам необхідне стильне, непримітне, але водночас ефективне «пакування» — варто звернутися в нашу компанію. У нас ви знайдете найбільш відданих своїй справі маркетологів, фотографів та дизайнерів у цілому Львові.

TOP