ПОРТФОЛІО: ФУД ФОТОГРАФІЯ

Фуд-фото. Коли їжа — це мистецтво

Для нас їжа — це дещо більше, ніж необхідна умова підтримання життя. Ми з великим задоволенням піддаємося “смачному” гріху, насолоджуючись кожним шматочком запеченого м’яса чи ковтком шипучого квасу. Придивіться уважніше, їжа всюди — на столах ресторанів та у вітринах магазинів, на сторінках глянцевих журналів та в рекламних роликах, на постах у соціальних мережах і на вашій кухні. Тому ласкаво просимо у світ сучасних харчових трендів у сфері фуд-фото.

Для всіх, хто має справу з їжею, тепер мало мати ґрунтовні кулінарні знання чи найняти вправних працівників. Аби продати страви чи продукти потрібно їх красиво подати. А перший крок у цьому процесі починається з ознайомлення з меню, вивчення асортименту сайту. Тому кожний заклад харчування чи торгова точка повинні оперувати яскравими та апетитними food фото. Їхнє створення краще довірити майстрам у цій сфері — фуд фотографам. Наші працівники мають широку спеціалізацію та багаторічний досвід у корпоративному та приватному секторах. Нам довіряють, тому часто доручають складні завдання.

Фуд-фото — ліки від поганого настрою та привід поласувати новою стравою

Фуд-фото знімають для меню, книг та журналів. З ними звичайні страви перетворюються в справжню знахідку для гурмана. Вдалі фуд-фото говорять про те, що потрібно вкладати любов, тепло та енергію в приготування страв. Тоді результат вийде живим, смачним та корисним. Гарні фуд-фото навіть здатні «вилікувати» поганий настрій. Чому б не помилуватися щастям у вигляді десертів та випічки? Такі споглядання ніяк не позначаються на фігурі і приносять максимум задоволення.

Наші фотографи займаються фотографією не тільки з комерційною метою, а і для душі. Кожний із них талановитий та творчий. Кожний має свій стиль та смак. І набути все це вдалося завдяки рокам досвіду, тому роботи певного автора легко впізнати. Проте наші автори досить гнучкі у виконанні замовлень. Можлива зйомка світлих та легких фуд-фото, а також кадри в стилі dark. Вибір залежить від побажань замовника.

Вдалі фуд-фото довго роздивлятися небезпечно — смачні знімки загрожують втечею на кухню з метою чимось зіпсувати фігуру та стати трошки щасливішими. Головна мета фуд-фото — підвищити апетит, викликати бажання замовити, спробувати зображену на ньому страву. Зйомка їжі — це створення унікальних образів, які будуть асоціюватися з вашим закладом. Тому кожне фото виважене композиційно, формує стиль та викликає приємні асоціації. Кожний кадр — це специфічна задача, яка виконується з індивідуальним підходом.

Підготовка фуд-фото «повного» циклу — від підбору інгредієнтів до створення меню

Для якісного знімку важливе все: подача та сама страва. Усі інгредієнти повинні бути красивими, свіжими, апетитними, інакше нічого не вийде. Кожне фуд-фото потребує обробки, хоча б мінімальної. Усе решта залежить від того, як воно зроблене. Обробка повинна буди доцільною та без надмірних зусиль. Ми виконуємо фуд-фото «повного» циклу. Тобто проводимо не тільки професійну фотозйомку, а й готуємо матеріали для друку. Варто зазначити, що підготовка меню, журналу, книги чи іншої друкованої або електронної продукції — це завершальний етап, якому передує ретельна підготовка. Тому на початку роботи ми отримуємо максимум інформації про вашу ідею, заклад, його стиль та цільову аудиторію. Кожна деталь має значення.

Організаційно-технічні моменти зйомки фуд-фото — ціна, місце проведення зйомки, засоби

Нам не важливе місцезнаходження замовника. Ми вказуємо ціну за проект, а не за час роботи фотографа. У портфоліо на сайті представлена лише незначна частина зроблених фуд-фото. Ми маємо досвід та засоби для виконання будь-якої тематичної зйомки, за бажанням замовника. Ми застосовуємо спеціальні текстури, підбираємо посуд. Окрім знімків страв крупним планом, виконуємо макро-кадри, які підкреслюють кожний з інгредієнтів завдяки контрасту. Що стосується організаційно-технічного плану роботи, то можливі будь-які варіанти проведення зйомки:

  1. На території замовника.
  2. У нашій студії.

фуд-фото створюються з використанням спеціального обладнання. Для організації освітлення застосовуються комбіновані схеми з природніх та імпульсних джерел світла. Завдяки цьому реалізується творчий підхід та обробка всіх деталей зйомки. Якщо ви замовите професійні фуд-фото, зможете отримати бажаний прибуток. Ми розробимо проект із врахуванням побажань та фінансових можливостей замовника. Зрозумійте, що радість від низьких цін на фуд-фото швидко згасне, якщо результат буде не таким, як вам хотілося б. Кадри, які ви отримаєте завдяки співпраці з нами, будуть працювати на вас та імідж вашої справи з успіхом кілька років.

TOP