ПРО KAVINSKY ART COMPANY

ПРО НАС

Kavinsky art company – це команда професійних фотографів, дизайнерів та 3D дизайнерів які обєднані маркетинговим баченням конетнту для бізнесу, що підкріплене кркеатиним підходом до стандартизованих рішень.

Ми зробимо для Вас смачні фото, підкрслимо їх правильним дизайном, та/або виготовимо реалістичну 3D модель, щоб ці зображення не просто сподобалися, а дійсно працювали та розвивали Ваш бізнес.

МІСІЯ KAVINSKY ART KOMPANY

Давати малому та середньому бізнесу в Україні більше можливостей для росту, пропонуючи комплекс послуг в напрямку фотографії, графічного дизайну та 3D моделювання високого рівня, з максимальним комфортом та легкістю роботи з нами.

ЦІННОСТІ KAVINSKY ART KOMPANY

1. Якість та професіоналізм.
В нас працюють тільки кращі спеціалісти в своїх галузях, щоб якість відзнятих, фото, зробленої 3D моделі чи організованої рекламної кампанії була максимально високою, щоб наші клієнти отримували тільки найкраще. Ми постійно вдосконалюємося, беремо нетривіальні проекти, та підвищуємо кваліфікацію.

2. Легкість та комфорт.
Організація роботи середині компанії заснована головним чином на принципі максимальної зручності для клієнта. З клієнтом завжди працює один менеджер, який в достатній мірі компетентний в кожному напрямку роботи компанії, та який контролює роботу всіх інших залучених до проекту працівників. Робота налагоджена таким чином щоб часові затримки були мінімальними, непорозуміння виключеними а робота з нами була легкою та приємною.

3. Комплекс і зручність.
Бізнес-модель нашої компанії побудована на позиції надання комплексу послуг для бізнесу в напрямку просування та виготовлення контенту для просування та брендінгу. Ми зробимо якісне фото, оформимо його в привабливий дизайн, та продумаємо концепцію рекламної кампанії, щоб клієнти отримали більше клієнтів витративши мінімум часу та зусиль. Клієнт тільки говорить що потрібно зробити, а як це зробити, хто цим займеться, коли буде зроблено, хто контролює якість – ми вирішимо самі.

4. Нові підходи та унікальність.
Ми не копіюємо, не передираємо, а працюємо кожного разу з новими ідеями, індивідуально працюючи з кожним клієнтом, в предметній фотографії, в дизайні чи в 3D моделюванні. Реклама в нас – це не набір кліше до яких всі привикли та вже не помічають, ми намагаємося створити необхідне бажання чи враження в клієнта, упакувавши це в цікаве, впізнаване та не схоже на всі інші повідомлення.

5. Ми команда.
Максимально якісно та продуктивно можна працювати тільки коли в компанії легка, дружня атмосфера. Ми будуємо таку компанію, в якій робота в задоволення, а колеги завжди допоможуть та підтримають, з лояльним керівництвом. Кожен клієнт отримає не просто виконану роботу, а результат старань команди професіоналів, яким подобається робити проекти круто.

TOP