ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

Нижче описано процес роботи наших менеджерів з клієнтами. На наш погляд це оптимальний прядок роботи, що виключає будь-які непорозуміння в процесі та після закінчення кожного проекту. Він однаковий для замовлення фотосету, дизайну/3D модлі чи фото для Amazon.

01

ЗАМОВЛЕННЯ

Ви заповнюєте форму зворотнього на сайті, де вказуєте свої контактні дані та вид послуги яку ви б хотіли отримати, після чого відправляєте нам, або пишете нам про це на електронну пошту чи телефонуєте прямо до менеджера.
02

ЗАПОВНЕННЯ БРИФУ

Наш менеджер розглядає Ваш лист, та приблизно оцінивши необхідний вид послуги телефонує до Вас та пропонує заповнити бриф. Це можна зробити в процесі телефонної розмови або ми надішлемо Вам бланк на Вашу електронну пошту або в месенджер.
03

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ

Після ознайомлення із заповненим  Вами брифом, ми, точно розуміючи що Вам потрібно, та в які терміни, озвучуємо Вам комерційну пропозицію з вартістю послуг, можливими термінами їх надання та гарантіями від компанії.
04

ПЛАНУВАННЯ

Після отримання та ознайомлення з нашою пропозицією ми можемо обговорити деталі виконання робіт, передання їх результатів, способи оплати та інші пункти пропозиції. Визначившись з усім необхідним, ми узгодимо з Вами план виконання робіт, та приступимо до роботи.
05

ВИКОНАННЯ РОБІТ

На цьому етапі ми розпочинаємо виконання замовлення протягом обговореного терміну, повідомляючи Вас про стан завершеності проекту. Ви спілкуєтеся тільки з менеджером проекту, який завжди на зв'язку та завжди в курсі роботи фотографів, дизайнерів чи 3D моделерів.
06

ОТРИМАННЯ ГОТОВОГО ЗАМОВЛЕННЯ

На цьому етапі  ми відправляємо Вам зразки готових фото, чи макети дизайн проекту, для ознайомлення. Якщо Вам підходить результат роботи, то Ви оплачуєте наші послуги а ми відправляємо або особисто передаємо Вам готове замовлення.

ПРИНЦИПИ РОБОТИ

Авторське право

Всі права як автора фото, чи дизайну ми залишаємо за собою, а всі майнові права переходять до Вас

Розміщення в портфоліо

Ми зможемо розмістити Ваші фото у нашому портфоліо, всі або за Вашою вимогою тільки вибрані (фото чи дизайн)

Оплата при отриманні

Після зйомки, ми відправляємо кілька фото, Ви погоджуєте їх, та оплачуєте послугу, а ми відправляємо Вам все замовлення

Готово через 5 днів

Ви отримаєте готові фото через 5-7 робочих днів з моменту зйомки. 3D та великі проекти обраховуються окремо

TOP